środa, 27 listopada 2013

Konkurs !

Zakładając bloga targały mną wątpliwości - czy ktoś w ogóle będzie tu zaglądał? Okazuje się, że tak! Kilka dni temu licznik odwiedzin przekroczył 10000. Z tej okazji ogłaszam konkurs :)
Do wygrania książka noblistki Toni Morrison.

 Żeby mieć szansę ją wygrać w komentarzu pod tym postem należy napisać, czym dla Was jest książka. Autor najciekawszej, moim subiektywnym zdaniem opinii zostanie nagrodzony.


Regulamin konkursu:
1. Organizatorem  konkursu jest właścicielka bloga Subiektywny Blog o Książkach znajdującego się pod adresem: http://subiektywinie.blogspot.com/ 
2.Do wygrania jest egzemplarz książki Toni Morrison "Odruch serca". Sponsorem nagrody jest autorka bloga Subiektywny Blog o Książkach.
3. Niniejszy konkurs trwa od dziś (27 listopada 2013) do 5 grudnia 2013 do północy. Zgłoszenia, które zostaną nadesłane po wyznaczonym terminie, nie będą brane pod uwagę.
4. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 3 dni po zakończeniu konkursu.
5. Zasady udziału:
a) Każdy komentarz musi zawierać: chęć zgłoszenia, nick pod jakim obserwuje bloga oraz e-mail, a także odpowiedź na pytanie konkursowe.
b) Po wyłonieniu zwycięzcy, skontaktuję się z wybraną osobą.
c) Każdy uczestnik powinien mieszkać na terenie Polski, książka nie może być wysłana za granicę.
d) W konkursie mogą brać udział osoby, które posiadają bloga oraz osoby, które bloga nie posiadają, jednak w zgłoszeniach anonimowych bardzo proszę o podanie imienia i nazwiska.
6. Inne:
e) Będzie mi miło, jeśli dodacie mnie do obserwowanych, Google + i polubicie mojego bloga na Facebooku.

11 komentarzy:

 1. To ja zacznę.
  Dla mnie książka to magia i codzienność, wolność i zniewolenie, moja siła ale i moja słabość, miłość i nienawiść. Książka to cały świat zamknięty w bezliku stron.
  Pozdrawiam, Anka C.

  OdpowiedzUsuń
 2. Książki to okna na świat

  OdpowiedzUsuń
 3. Książka jest niczym ogród, który można włożyć do kieszeni

  OdpowiedzUsuń
 4. Książka to pocieszycielka w smutku, towarzyszka w samotności, lekarka w chorobie - to jej tryumf.

  Magda Białek

  OdpowiedzUsuń
 5. Książki sprawiają, że opisywane w nich historie i wyrażone opinie stają się twoimi i po skończonej lekturze nie jesteś już tym samym człowiekiem, jakim byłeś, kiedy ją zaczynałeś. Bardzo inteligentni ludzie napisali niektóre z tych stron; i jeśli potrafisz czytać z pokorą, cierpliwością i chęcią uczenia się, nigdy się nie zawiedziesz. Nawet to, czego się nie rozumie, utkwi ci w jakimś zakamarku głowy i czeka, żeby kiedyś w przyszłości nabrać sensu i zmienić się w rzeczy piękne i pożyteczne.

  Pozdrawiam,
  Adam Ch.

  OdpowiedzUsuń
 6. Jeśli o mnie chodzi książki są moim świętem i codziennością, życiem i śmiercią, błogosławieństwem i przekleństwem. Są wszystkim, czego potrzebuję.

  Sylwester Wesołowski

  OdpowiedzUsuń
 7. Zgłaszam się,
  obserwuję jako Eliza K
  eliza.siudowska@op.pl

  Przeczytana książka, to najpiękniejsza ozdoba ściany

  OdpowiedzUsuń
 8. Zgłaszam się
  obserwuję jako: alicjamagdalena
  alkatraz007@o2.pl
  Książka to dla mnie odskocznia od codzienności, chwila relaksu i marzeń, bo podczas lektury trafiam do innego świata, który pochłania mnie całkowicie.

  OdpowiedzUsuń
 9. zgłaszam się. obserwuję jako Kasia Burcha...
  Książka nie jest tylko zbiorem kartek wypełnionych treścia. To coś więcej, to prekazane emocje, uczucia, refleksje. Zdarza mi się utozsamiać z bohaterami książki, czasami odnajdywać samego siebie. Każda książka pozostawia coś po sobie w nas, po jej przeczytaniu nie jesteśmy już tacy sami. Niekiedy wystarczy jedno początkowe zdanie i nie jestem w stanie oderwać sie od niej , muszę przeczytać ją do samego końca, jednym tchem:-)
  pozdrawiam
  e-mail kasbur@vp.pl

  OdpowiedzUsuń
 10. Zgłaszam się.
  Książki są dla mnie jak dziki sex z nieznajomym...
  violetta@onet.pl

  OdpowiedzUsuń