piątek, 9 lutego 2024

Album przygód

        Jedno z lutowych świąt - Tłusty Czwartek - za nami, za to przed nami Walentynki! Nie wiem czy miewacie tak ja ja - głowicie się, co by tu wymyśleć, żeby zaskoczyć waszych partnerów/ partnerki czymś niebanalnym, bo umówmy się - słodki miś trzymający serduszko nie robi na nikim wrażenia. W tym roku mam dla Was świetną polecajkę!

Album Przygód dla par, (klik) to coś z czym się wcześniej nie spotkałam.
To nie tylko album do zdjęć, ale też pomysły na niebanalne randki.  Pod zdrapkami ukryło się 50 pomysłów na wspólne spędzanie czasu. I nie znajdziecie tu kolacji przy świecach, prędzej skok ze spadochronem ;)  Wiele frajdy dostarcza samo zdrapywanie i oczekiwanie, co też teraz się wyłoni spod zdrapki.
Poza świetnym spędzeniem czasu, zostanie Wam pamiątka na lata - album jest bardzo solidnie wykonany, mocne, kartonowe strony nie ucierpią podczas wklejania zdjęć czy zdrapywania. 
A tak wygląda środek
Poza Albumem przygód dla par, na stronie Album Przygód – Wasze wyjątkowe przeżycia (albumprzygod.pl) czeka na Was wiele więcej - Album Przygód Igraszki oraz Album Przygód dla Przyjaciół i Rodziny, jest w czym wybierać. 
 Z kodem WALENTYNKI dostaniecie 15% rabatu na wszystko!
Zrób prezent swojej Walentynce i już dziś zamów Wasz album :) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz